.

16 Златна, Бакарна И Кафеава Керамичка Вазна За Маса

16 Златна, Бакарна И Кафеава Керамичка Вазна За Маса

DEN 2559.84

Од стока
Во магацинот

Украсете го вашиот простор со украс кој е инвентивен и карактеристичен во исто време со оваа волшебна вазна. Оваа вазна е брилијантно направена, од висококвалитетна керамика. Тоа е и исклучително и вкусно, и исто така е тешко. Што се однесува до мерењата, тие се 16' за висина, 8,5' за ширина и 8,5' за длабочина, и тежи 7 килограми. Ако сакате корисна, зачудувачка и долготрајна вазна, ова е онаа за вас. 16 " Злато, Бакар, И Кафеава Керамичка Маса Вазна.

Детални спецификации