.

Шимано Риболов САХАРА Ц3000ХГ Фи Мида Се Врти Ролна [ШЦ3000ХГФИК]

Шимано Риболов САХАРА Ц3000ХГ Фи Мида Се Врти Ролна [ШЦ3000ХГФИК]

DEN 895.84

Од стока
Во магацинот

Сахара е моќна ролна што се врти со неспоредлива издржливост по својата цена. Инкорпорирање На Х-Брод и Опрема Хаган во Неговото Тело Без Г. Тој нуди перформанси и вредност што ќе им се допадне и на почетниците и на искусните риболовци. Г-Слободно Тело. Хаган Опрема. Погонски Систем За Управување Со Линија. Х-Брод.

Детални спецификации