.

& ЗАДНИК-ГЛАВА ДАЛИ АМЕРИКА О. С. Т. - Бивис И Задник-Глава Дали Америка О. С. Т. - Винил

& ЗАДНИК-ГЛАВА ДАЛИ АМЕРИКА О. С. Т. - Бивис И Задник-Глава Дали Америка О. С. Т. - Винил

DEN 576.00

Од стока
Во магацинот

Ограничена слика диск винил лп притискање. Бивис И Задникот До Америка Е компилациски албум, објавен во 1996 година. Албумот содржи различни музички жанрови, претежно хард рок и хеви метал бендови. Многу од песните се интеркутирани со коментар Од Бивис и Задникот. Продолжувајќи со иницијативата за повторно издавање на саундтракот, UMe повторно издадете го овој класичен албум на диск со слики за прв пат. Бивис И Задникот До Америка Беше во режија на креаторот На серијата Мајк Џаџ и ја глуми редовната Телевизиска Екипа На Судија, со гостински настапи На Деми Мур, Брус Вилис, Роберт Стек и Клорис Личман. Заплетот ги следи Бивис и Задникот Кои патуваат низ целата земја во потрага по украдениот телевизор. Бивис & Задник-Главата Направи Америка Саундтракот (Винил).

Детални спецификации