.

Лего Војна На Ѕвездите Машки Чорапи, 3-Пакет

Лего Војна На Ѕвездите Машки Чорапи, 3-Пакет

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Лесен начин За градење на вашите основи Или подарок лего-изработка, војна На Ѕвездите вентилатор во вашиот живот! Овој Три-Пакет Чорапи за Мажи содржи кул, шарени отпечатоци инспирирани Од Лего И Мандалоријан. Овие машки чорапи се забавен додаток на вашата колекција на поп-култура и исто така прават одличен подарок со својот удобен три пакет за заштеда на пари. Материјал : 98% Полиестер/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Вклучува : 3 пара чорапи. Големина : 8-12. Карактеристики : контрастни отпечатоци; детали за цвест на прстите. ● Лего Група, Сите Права Се Задржани. ● Lucasfilm Ltd. Сите Права Се Задржани. Мажи Лего Војна На Ѕвездите Чорапи.

Детални спецификации