.

Маркетинг Ад Весник Рампа-Теарчи-УПЦ 655350578978

Маркетинг Ад Весник Рампа-Теарчи-УПЦ 655350578978

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

3х4 Подлога за Дневник - Теархи-Картичките за Дневник се совршен простор за пишување мали белешки, пишување дневници за вашите посебни моменти или нивно користење за фотографии и ефемери! Користете ги во мини албуми за брзо мало место за дневник или на распоред, картички и многу повеќе за брзо разубавување! Координирање на дизајни за собирање на секоја картичка.

Детални спецификации