.

Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Столици

Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Столици

DEN 5039.84

Од стока
Во магацинот

Доволно силен за тешка употреба поставки како пауза соби или ресторани, Регенси Каин Плоштад Пауза Маса Со Четири Редење М Столици располага со модерни сини столици кои можат да магацинот до 12 висока. Табелата има никогаш-да речеме - умре став со гребење-, дамка -, и топлина отпорни ламинат заврши. Масата е дебела цел инч, а рабовите се заштитени со црна лента за рабови на Т-Мувла. Врвот на масата има заоблени агли и се држи со цевчест челичен столб и цврста челична основа. Лесните за прилагодување израмнувачи се кријат во основата во форма На Х. Изберете достапна големина на табелата. Сите големини се 29 ЧАСА во. Црна готови нерѓосувачки челик маса база. Ламинат маса врвот е 1 во. дебела. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Врвот на масата е отпорен на гребење, дамки и топлина. Лесни за прилагодување, скриени израмнувачи на масата. Сини обликувани столици со челични рамки. Столици магацинот до 12 висока.

Детални спецификации