.

06-РАМ МЕГА КАБИНА 6.5 СТАПКИ КРЕВЕТ НЕРФ ЧЕКОР-ЦРН ПРАВ ОБЛОЖЕН Одговара изберете: 2006-ДОЏ РАМ 1500, 2006-ДОЏ РАМ 2500

06-РАМ МЕГА КАБИНА 6.5 СТАПКИ КРЕВЕТ НЕРФ ЧЕКОР-ЦРН ПРАВ ОБЛОЖЕН Одговара изберете: 2006-ДОЏ РАМ 1500, 2006-ДОЏ РАМ 2500

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Оригиналниот Патентиран n-FAB hoop чекор дизајн nerf бар, кој 3" главниот дијаметар цевка и .084 Ѕид Челични Цевки. Оваа апликација се вклопува високо и цврсто на каросеријата на возилото за чист, модерен стил. Целосно заварена конструкција од 1 парче за цврстина, долготрајна издржливост и леснотија на инсталација! Достапно Во Должина На Кабината, конфигурации За Пристап Од Тркало До Тркало и Кревет. Дизајнот и локацијата на паѓачкиот чекор се дизајнирани да овозможат лесен пристап до залихи или подигнати возила. Доживотна Завршна Гаранција На Полиран Нерѓосувачки Челик и 5-годишна Гаранција За Завршна Обработка на апликации За Сјај или Текстура На Црн Прав. Секоја апликација доаѓа Со Доживотна Гаранција За Изработка! N-Fab Црно Тркало На Тркала Nerf Барови D06110 CC NFB-D06110 CC N-FAB Тркало На Тркала Nerf Чекори (Црна).

Детални спецификации