.

Богатствата НА каролина СС4665-Ко Кавалер Спаниел Зимски Снегулки Празник Керамички Украс, во, разнобојни

Богатствата НА каролина СС4665-Ко Кавалер Спаниел Зимски Снегулки Празник Керамички Украс, во, разнобојни

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Богатствата НА каролина SS4665-CO1 Кавалер Спаниел Зимски Снегулки Празник Керамички Украс, 3 во, разнобоен Порцелански Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, годината порака до пријател или дури и името на миленичињата. Одличен празничен подарок или предмет за подарок за наследство. Порцелански Круг. 2.8125 инчен дијаметар.

Детални спецификации