.

РИЗИ Хоме АН698А КРЕМ 7'10 10'6 Моќ-Разбој Област Килим

РИЗИ Хоме АН698А КРЕМ 7'10 10'6 Моќ-Разбој Област Килим

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Меки неутрални тонови кои се протегаат од Беж до Чоколадо, ја поставуваат основата за убава просторија со овој Ботанички Инспириран Тепих. Изграден од предиво без пролевање, подобрено полипропиленско предиво, овој ултра кадифен буш е лесен за нега, но сепак толку еластичен што може да се користи во области со голем сообраќај. Стилот, Удобноста и издржливоста, го прават ОВОЈ КИЛИМ ДОМАШНО ТРЧАЊЕ! Висока висина На Купот. Подобрен Полипропилен. Моќта се наѕираше со поддршка Од Јута. 100% Полипропилен.

Детални спецификации