.

+Декер XL Експлозијата Пијалок Машина Блендер, Сина, BL4000N

+Декер XL Експлозијата Пијалок Машина Блендер, Сина, BL4000N

DEN 927.84

Од стока
Во магацинот

Започнете ја забавата СО Машината За Пиење Black+DECKER XL! Екстра-големи 72 мл. теглата за мешање доаѓа со изолиран ладен ракав кој ги одржува ладните пијалоци ладни со часови. Дигиталните контроли вклучуваат четири претходно поставени функции кои создаваат совршена конзистентност за маргарити, даикирис, шејкови и смути. Плус, сечилото е целосно интегрирано со теглата, и двете се безбедни за миење садови. 72-мл. Мешање Тегла - бпа-слободен јасно пластична тегла држи до 72oz. од сите ваши омилени ледени пијалоци. Теглата е поврзана со сечилото за мешање за лесно ракување и едноставно чистење во машината за миење садови. Мотор од 650 Вати-моќниот мотор непречено ги спојува мразот и замрзнатото овошје за кратко време. 4 Автоматски Функции-Четири претходно програмирани поставки за мешавина за маргарити, даикирис, шејкови и смути. Лесно Истурете Излив - затворениот излив без капка ја одржува забавата со брзо истурање и помалку истурање. Отстранлив вметнување двојки како 2-мл. мерна чаша. Изолиран Ладен Ракав-Ладните пијалоци треба да останат ладни изолираниот ладен ракав се вклопува околу теглата за мешање за да ги одржува ладните пијалоци со совршена конзистентност. Лесно Чисти Дигитални Контроли-контролите со едно притискање седат на исто ниво со основата на блендерот, така што чистењето е брзо и лесно. Машина За миење садови-Безбедни Делови-машина за Миење Садови-безбедно чистење за интегрираната тегла и сечилото за мешање и капакот затегнат за заптивка.

Детални спецификации