.

Добро Таману Масло Лице И Тело Лосион, Оз

Добро Таману Масло Лице И Тело Лосион, Оз

DEN 223.52

Од стока
Во магацинот

Лосион За Масло од Таману е ефикасно решение за вашите потреби за нега на кожата. Се одликува со витамин Е, кој е суштински антиоксиданс кој се бори против слободните радикали. Овој лосион во Ред вклучува и алое вера, ботаничка која ја смирува и навлажнува кожата. Мирисот е пријатен и останува со вас. Има и глицерин за заштита на надворешните слоеви. За најдобри резултати, користете го овој производ секојдневно на чиста кожа.Неговата ултра хидратантна формула ја враќа влагата за да се чувствувате мазни и меки на допир. Овој производ вклучува масло од таману, традиционална состојка што се користи во Полинезија за природна нега на кожата. Добро Лосион За Лице И Тело Таману, 16 Мл : 16 мл ултра хидратантен исцелител на кожата. Со глицерин, витамин Е и алое вера. Пријатен мирис. Користете на лицето и на целото тело. Карактеристики таману масло.

Детални спецификации