.

Атлантик 54 х13 Херин Прилагодлива Полица За Складирање Дрвени Медиуми Полица За Книги, Сиво Дрво

Атлантик 54 х13 Херин Прилагодлива Полица За Складирање Дрвени Медиуми Полица За Книги, Сиво Дрво

DEN 2319.84

Од стока
Во магацинот

Кабинетот За Складирање На Херин Во Атлантикот е елегантен сив јаглен, подигнат кабинет за складирање на готови медиуми со текстура на дрво, кој држи и прикажува големи филмски и музички колекции. Со 6 прилагодливи и 3 фиксни полици, единицата лесно се прилагодува на вашата колекција. Чувајте, организирајте и прикажувајте 132 Блу-зраци, 114 Двд-А, 261 Цд-А или 132 ps4/Xbox one игри. Елегантна завршница од дрво. Организира, складира и прикажува големи филмски и музички колекции. 6 прилагодливи полици и 3 фиксни полици овозможуваат прилагодено склопување. Широката основа обезбедува поголема стабилност. Издржлива рамка поддржува висок капацитет. Вклучени ѕидни сидра. Лесно склопување. Блу-Реј Капацитет 132. ДВД Капацитет 114. Цд Капацитет 261. Игри Капацитет 132 PS4/Xbox Еден.

Детални спецификации