.

Конец Брои Памук Брчки-слободен Лист Во Собата, Кралицата, Тексас

Конец Брои Памук Брчки-слободен Лист Во Собата, Кралицата, Тексас

DEN 515.52

Од стока
Во магацинот

420 Конец Брои 100% Памучни комплети Листови без Брчки обезбедуваат врвна удобност при спиење додека се лесна нега и ниско одржување за луксузно искуство секоја вечер! 100% Памук Без Брчки. Целосно еластичен вграден лист со длабоки џебови што одговараат на душеци до 17" за супериорно вклопување. Сатен Ткаат, Луксузен сјај.

Детални спецификации