.

Морски Избор Нерѓосувачки Челик Покриен Преку Трупот

Морски Избор Нерѓосувачки Челик Покриен Преку Трупот

DEN 12223.36

Од стока
Во магацинот

Sea Choice 18471 Преку Трупот W / Ss Капак-1 1/4 инчен Нерѓосувачки Челик Покриен Преку Трупот Обликуван од полипропилен со стаклени влакна за јачина. Не се препорачува за употреба под водната линија. Атрибути : Максимална Дебелина На Трупот = 1-3/8 "Црево = 1-1/4" Прирабница од = 2-3/8 " Морски Избор Нерѓосувачки Челик Покриен Преку Трупот : Обликуван од полипропилен со стаклени влакна за јачина. Не се препорачува за употреба под водната линија. Прирабница : 1-7/8". Црево : 3/4". Макс трупот дебелина : 1-3/8".

Детални спецификации