.

С. Поло Асн. Машки Испреплетени Поло

С. Поло Асн. Машки Испреплетени Поло

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Дише и лесен, Сад Поло Асн. Машка Поло Кошула За Блокирање ќе биде вашето одење кога времето ќе се загрее или кога сакате дополнителна удобност. Спарете со краток или со вашиот омилен тексас. Не можеш да погрешиш. Јака со предна плоча со две копчиња. Кратки ракави со ребрести манжетни. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Машина За Перење. Увезени.

Детални спецификации