.

Подвижни Пријатели Бебе Момче Креветчето Чевли, Сива Карирана, 12 Месеци

Подвижни Пријатели Бебе Момче Креветчето Чевли, Сива Карирана, 12 Месеци

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Подвижни Пријатели меки чевли со ѓон креветче, патики, мокасини, чизми и сандали се одличен додаток во плакарот за чевли на вашето бебе. Нашиот избор на бебешки чизми ќе го задржи вашето малечко да изгледа модерно, без разлика дали случајно се забавува дома или шета на отворено. Покријте ги малите прсти и стапала на вашето малечко со нашата симпатична колекција чорапи и чевли. Чевли За Креветчиња За Бебиња, сива Карирана Е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Бебе платно патики. Направено со памучен полиестер, стп и вештачки материјали. Симпатична креветчето чевли за мали нозе и прсти на бебето. Совршени меки чевли за креветче за пред-пешаци и пешаци за прв пат. Удобни, пријатни, издржливи чевли.

Детални спецификации