.

Боис Де Јузу Од Карл Лагерфелд За Мажи - 1. Оз ЕДТ Спреј

Боис Де Јузу Од Карл Лагерфелд За Мажи - 1. Оз ЕДТ Спреј

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Боис Де Јузу Од Карл Лагерфелд За Мажи - 1,7 Оз ЕДТ Спреј Лансиран од дизајнерската куќа На Карл лагерфелд во 2018 година. Овој ароматичен зачинет мирис има мешавина од мандарински портокал. ѓумбир. бергамот. грејпфрут. нане. рузмарин. јузу. морско оревче. мос. и папирус. Лансиран од дизајнерската куќа На Карл Лагерфелд во 2018 година. Овој ароматичен зачинет мирис има мешавина од јузу, ѓумбир, дабова мов, грејпфрут, бергамот, мандарински портокал, рузмарин, папирус, нане и белешки од морско оревче. Тоа е долготраен мирис. Се препорачува за секојдневна употреба. Зголемување на привлечноста и кожата пријателски фрегранс.

Детални спецификации