.

Бамбини Пастел Сина Шапка За Сонце

Бамбини Пастел Сина Шапка За Сонце

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Оваа Пастелна Аква Капа За Сончање За Новороденчиња е одлична за заштита на очите на вашето мало ангелче од суровото сонце во тие прекрасни Пролетни и Летни денови. Прекрасна е пастелна аква сенка е одлична за патувања на плажа. Прилагодлива функција За Прицврстување на Ременот за Брадата со флопи раб од 2 инчи, три прилагодливи прилепувања на ременот за брадата и двострана мека памучна ткаенина. Памучните капи за сонце се подготвени за лето. 100% Памучни Бои За Блокирање : Аква Големини : 0-6 мос. 1 По Пакување Бамбини Пастелна Сина Капа За Сонце.

Детални спецификации