.

Тринсик Една Рачка Повлечете Надолу Бар Првично Славина Во Арктикот нерѓосувачки 9959-AR-DST

Тринсик Една Рачка Повлечете Надолу Бар Првично Славина Во Арктикот нерѓосувачки 9959-AR-DST

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Delta® Magna Tite® Docking користи моќен интегриран магнет за да го повлече стапчето за прскање на славината прецизно на своето место и да го држи таму, така што останува закотвено кога не се користи. Delta® славините Со Технологија ЗА Дијамантски Заптивки функционираат како нови за живот со патентиран дизајн што ги намалува точките на истекување, е помалку мака за инсталирање и трае двојно подолго од индустрискиот стандард. Кујнските славини со Дупки За Прскање Чисти На Допир® ви овозможуваат лесно да ги избришете таложењето на калциум и вар со допир на прст. Индустрискиот стандард се базира НА ASME A112.18.1 од 500.000 циклуси. Мек, Гумен Допир. Сѐ што ви треба е заедно во една погодна кутија, вклучувајќи интегрирани линии за снабдување Со Inno Flex PEX. 1 или 3-дупка 8 " инсталација. АДА Во согласност. Вртливите со висок лак се спуштаат 360 степени. 54 во. долго црево обезбедува извонреден дофат.

Детални спецификации