.

Чудо на нација Момци со кратки ракави шарени маица, големини 4- & хаски

Чудо на нација Момци со кратки ракави шарени маица, големини 4- & хаски

DEN 263.68

Од стока
Во магацинот

Овие маички со кратки ракави од чудо нација ја удрија неговата обична гардероба во голема брзина. Одликувајќи се со различни бои и стилови на ленти, овие маички со ленти го одржуваат удобен и изгледа добро. Лесни, супер-меки и машини што се перат, овие памучни мешавини се забавни да ги носат самостојно, а исто така убаво слој под џемпер или кошула со копче надолу, што ги прави вистински сезонски. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Цела шема на ленти. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.88038. Шарени тимови за момчиња од чудо нација.

Детални спецификации