.

Женски Кошули Тркалезен Врат Со Долги Ракави Цветен Принт Пролет Fall Секојдневни Лабави Кошули За Жени

Женски Кошули Тркалезен Врат Со Долги Ракави Цветен Принт Пролет Fall Секојдневни Лабави Кошули За Жени

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Женски Кошули Со Кружен Врат Со Долги Ракави Цветен Принт Пролет Fall Обични Лабави Кошули За Женска Големина : М Биста : 104см/40.94" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 62см/24.41" Должина : 65см/25.59" Големина : Л Биста : 109см/42.91" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 64см/25.20" Должина : 67см/26.38" Големина : xl Биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 66см/25.98" должина : 69см/27.17" големина : xxl Биста : 120см/47.24" рамо : 45см/17.72" ракав : 68см/26.77" Должина : 71см/27.95" Големина : хххл Биста : 127см/50.00" рамо : 47см/18.50" ракав : 70см/27.56" должина : 73см/28.74" оваа женска Маица е погодна за забава, колеџ, компанија, семејство, клуб, Патување итн., погоден за Ноќта на Вештерките, Божиќ, Велигден, Денот на Благодарноста, Денот На Мајката, Денот на Вљубените и други фестивали; оваа женска маица е стилска по стил, има ефект на само-култивирање, може да ја измени вашата фигура и може добро да се совпадне со вашата капа, панталони, палто, чевли итн. Тоа е добар партнер во вашата гардероба; оваа женска Маица е изработена од лесни, удобни и безбедни материјали, нема да и наштети на вашата кожа и е љубезна кон вашата кожа; оваа женска маица може да се мие рачно или да се мие во машина. Дојдете и изберете ја вашата омилена Дамска маица! женски врвови,женски врвови облечени секојдневно,женски врвови трендовски,женски врвови секојдневни,женски врвови плус големина,женски блузи и блузи,женски врвови облечени,женски врвови облечени секојдневни секси,женски врвови трендовски долг ракав,женски врвови трендовски секојдневни,женски врвови трендовски плус големина,женски врвови облечени обични долги ракави,женски врвови 3/4 ракави со должина лабава одговара,. женски врвови 3/4 ракави со должина плус големина,женски врвови 3/4 долги ракави паѓаат,блузи за жени 2023,блузи за жени 2023 обични, обични врвови за жени 2023 трендовски, трендовски блузи за жени 2023 fall, женски кошули, женски кошули облечени секојдневно,. женски кошули секојдневен, женски кошули и блузи, женски кошули графички, женски кошули трендовски, женски кошули 3/4 ракав, женски кошули секојдневен пад, женски кошули и блузи паѓаат, женски трендовски маици, маици женски трендовски, женски кошули трендовски плус големина, женски врвови паѓаат, женски врвови паѓаат 2023 година,. женски врвови облечени секојдневен пад 2023 година,жени 2023 есенски модни врвови облечени обични врвови од туника,женски врвови паѓаат бои,жени паѓаат врвови облечени секојдневно,жени плус големина паѓаат врвови,женски врвови паѓаат трендовски,жени паѓаат врвови од туника,жени паѓаат врвови со долги ракави,женски врвови облечени секојдневен пад 2022 година,женски врвови облечени секојдневен секси пад,жени трендовски пад блузи 2023,жени паѓаат 3/4 ракави кошула врвови трендовски цвеќиња печатење,. жените паѓаат работни врвови 2023,жените паѓаат модни врвови 2023,жените паѓаат врвови 2023 лежерно, жените плус големина паѓаат врвови 2023, женските маици паѓаат, жените паѓаат графички маици, жените паѓаат врвови лабави маици со долг ракав, жените паѓаат маици лабава фит графика,,.

Детални спецификации