.

Ханас Мажи Пливаат Ковчези Машки Пливање Ковчези Сурфање Брзо Сува Мода Патент Шорцеви Плажа Џеб Костим За Капење Жолта Е

Ханас Мажи Пливаат Ковчези Машки Пливање Ковчези Сурфање Брзо Сува Мода Патент Шорцеви Плажа Џеб Костим За Капење Жолта Е

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64-69см/25.20"-27.17"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 71-79см/27.95"-31.10"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 80-89см/31.50"-35.04"Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 ПОЛОВИНАТА : 90-99см/35.43"-38.98"пол : мажи Споредете ГИ ГОЛЕМИНИТЕ НА ДЕТАЛИТЕ СО ВАШИТЕ ПРЕД ДА КУПИТЕ!!!Повод : Секојдневен,Дневен,Материјал За Плажа : Најлонска Декорација : Без Дебелина : Стандардниот Пакет вклучува : 1 парчиња Машки Стебла За Пливање Забелешка : ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Лента За Шаблони : Безбојните Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот табелата со големина на клиентот е во делот слика, ве молиме внимателно прочитајте ја. Висококвалитетни материјали, одлична изработка, издржливи. Совршен покриеност за вода забавни,.Класичен, стилски и спортски за да покаже одлична фигура. Класичната силуета останува актуелна и кул со отпечатоци. Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. Погоден за мажи од сите возрасти, ве молиме потврдете ги информациите за големината пред да купите~.

Детални спецификации