.

Пресвртната пресвртница на Reebokенската пресвртница со високи половини со џебови и 6 Inseam

Пресвртната пресвртница на Reebokенската пресвртница со високи половини со џебови и 6 Inseam

DEN 446.08

Од стока
Во магацинот

Пресвртната пресвртница на Reebok Women, кој работи со високи половини со џебови е совршено кратко за вашиот тренинг! Одликувајќи се со удобна висока лента за половината, овие шорцеви ќе ве натераат да се чувствувате најдобро. Компресија се додава за да можете да се чувствувате безбедно за време на трчањето. Направено од 100% најлон, никогаш нема да сакате да ги соблечете! И најдобро од сè, џебови! Така, можете да го земете вашиот тренинг, без раце и без стрес! Спарете ги овие шорцеви со резервоарот Reebok за крајната облека за тренингот! Направено од 100% најлон. Лого со цврсто печатење. Трчање кратко. 6 ”inseam. Машина за перење.

Детални спецификации