.

Chaps Mens Долг ракав Пресврт памук четвртина од патент џемпер од вратот

Chaps Mens Долг ракав Пресврт памук четвртина од патент џемпер од вратот

DEN 320.00

Од стока
Во магацинот

Прилики : Цврстата четвртина од џемперот за пулвер за потсмев е разноврсен, може да се носи сам или како одлично со совршено над копчето или маица за и надвор од должноста денови за часови за долги ракави, класичен четвртина од поштенски патент Џемпер на вратот.

Детални спецификации