.

Удобна облека за жени, кафеава лажичка вратот со долг ракав Туника Туника

Удобна облека за жени, кафеава лажичка вратот со долг ракав Туника Туника

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Одликувајќи се со прекрасен апстрактен принт на кафеава плоштад, овој врв на туника е омилен за сезоната на есен. Со деколте за лажичка, долги ракави и опуштено разгорување на стилот е удобен и стилски. Стил со фармерки пар книги високи колени за моден напред есен. Направено од удобен материјал за мешавина од полиестерски спандекс. Машина за перење.

Детални спецификации