.

Машка удобност го прелета товарот на Твил кратко

Машка удобност го прелета товарот на Твил кратко

DEN 319.52

Од стока
Во магацинот

Удобноста и функционалноста е она за што се работи за краткиот карго за удобност на мажите од Wrangler. Одликувајќи се со удобност флексибилна лента за половината што се проширува до 2 ", овој разноврсен краток стил носи заедно стил и непобедлива удобност. Со вкупно 6 џебови, два предни џебови за цртање, две џебови од задниот дел и две странични џебови со карпи со клапи, ќе имате Повеќе од доволно простор за сите ваши работи. Вршања на машкиот машка флексибилна карго за кратко опуштено вклопување. Седи на природен половината. 10 "ИНСЕАМ. Удобност флексибилна лента за половината. Затворање на копчињата и патент. Предни џебови. Џебови на задниот дел. Товарни џебови и технолошки џеб.

Детални спецификации