.

Детето за девојчиња од виножито за боење на девојчињата 17 ранец со појавување на скрипција

Детето за девојчиња од виножито за боење на девојчињата 17 ранец со појавување на скрипција

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Вратете се на училиште во стил со овој ранец за боја на виножито и сет на Scrunchi! Овој ранец од 17 "Полиестер се одликува со задниот панел и прилагодливи ленти за рамо на рамо за удобно носење. Оваа торба што привлекува очи има живописно печатење на вратоврска, сеопфатна торба, вклучувајќи ги и задните и лентите и соодветните скриншки! Завршени со А. 2 "Јамка за шкафче за лесно складирање и контрастни розови патенти за забавен допир, оваа торба и скрипција комбо се сигурни дека ви помагаат да се истакнете од толпата! 17 "Ранец прилагодливи ленти за рамо на рамената 2 прегради за патенти, сеопфатни јамки за шкафче 2" за лесно складирање.

Детални спецификации