.

Розови солидни и печатени шорцеви за велосипеди, 3-пакувања, големини 4-16

Розови солидни и печатени шорцеви за велосипеди, 3-пакувања, големини 4-16

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Измешајте и одговарајте на нејзиниот пат до симпатичен, спортски стил со оваа три пакувања розови солидни и печатени шорцеви за велосипеди. Супер слатки, овие шорцеви се совршени за училиште или игралиште. Спарете ги со нејзината омилена спортска мета за тренд изглед во кој ќе сака да се пресели. Направено од 95% памук и 5% спандекс, тие имаат удобен лента за половината што овозможува лесно движење. Оваа три пакувања вклучува сиви шорцеви со еднорог, шорцеви од вратоврска и топли розови шорцеви. Проверете ги сите активни абење од розово кадифе за да го задржите вашето малечко стилин и удобно. Добијте се движејќи се со розовите кадифени цврсти и печатени шорцеви за велосипеди. Розов кадифена цврста еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Три дизајни : Греј еднорог, вратоврска, топла розова. Девојки од три пакувања на печатење и цврсти велосипеди од розов кадифе.

Детални спецификации