.

Машка чоколадо позлатена прстен од не'рѓосувачки челик мечка

Машка чоколадо позлатена прстен од не'рѓосувачки челик мечка

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Менс чоколаден позлатен прстен од не'рѓосувачки челик направен од накит од блек џек. Прекрасен прстен на главата на голема мечка. Animalивотински прстен за мажи. Прстенот со сликата на мечката е шарм од злото, симболизира сила, здравје, силен дух, мудрост и спокојство. Сигурен сум дека ќе го сакаш. Овој уникатен прстен е рачно изработен, рачно врежан и завршен од накит од блек џек. Накитот од не'рѓосувачки челик не оцрнува и оксидира, што може да трае подолго од другите накит. Тој е во состојба да издржи многу абење и солза. И тоа е неверојатно хипоалергичен. Ваквите предности го прават попопуларен додаток. Најдобар подарок за вашата loveубов и најдобар пријател. Одличен подарок за Денот на таткото, роденден, годишнина, Божиќ или посебна пригода.

Детални спецификации