.

Саливанс вештачка стрелка алпска и конусна гатарија 66 l зелена

Саливанс вештачка стрелка алпска и конусна гатарија 66 l зелена

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ако вашиот дом за украси има тенденција да тренд малку на посуптилната страна, дали добивме убав акцент за вас! Ова парче е комплетно со силни белешки од бор и пинони. Резултатот е едноставно зачудувачки. Велики се лесен начин да додадете инстант декор и боја во која било просторија, полица или мантија. Одлично е да се дружите околу вашата врата исто така! Во последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите за дома. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата, додека вклучува модернизирани трендови за да го задржи вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде, во Саливанс, се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни цени. Garlands прават одлично дело за изјава . користете како централен дел или на вашата полица. Избришете чисто со крпа. Додадете инстант стил во која било просторија. Ставете свеќи околу центарот на DIY.

Детални спецификации