.

С. Поло Асн. Машки тенок директно истегнување џебни панталони

С. Поло Асн. Машки тенок директно истегнување џебни панталони

DEN 367.68

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот изглед со овие американски поло -асн. Машки тенок директно истегнување на панталони со 5 џебни панталони. Одликувајќи се со удобно вклопување и квалитетен состав, овие 5 џебни панталони ќе бидат класичен гардероба со години што треба да се следат. САД Поло Асн. Тенок директно истегнување twill 5 џебни панталони. 98% памук, 2% спандекс. Машина за перење. САД Поло Асн. Сите права се задржани.

Детални спецификации