.

Женска Мода Обична Наклонета Јака Качулка Неправилна Маица Со Долги Ракави Со Долги Ракави

Женска Мода Обична Наклонета Јака Качулка Неправилна Маица Со Долги Ракави Со Долги Ракави

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 58см/22.83" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 59см/23.23" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17"големина : л сад : 8 велика британија : 10 Еу : 38 биста : 120см/47.24" рамо : 46см/18.11" ракав : 61см/24.02" ДОЛЖИНА : 71СМ/27.95"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 12 еу : 40 биста : 126см/49.61" рамо : 50см/19.69" ракав : 62см/24.41" должина : 72см/28.35"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 14 еу : 42 Биста : 136см/53.54" Рамо : 53СМ/20.87" Ракав : 63см/24.80" Должина : 74см/29.13"Големина : Хххл сад : 14 велика британија : 16 ЕУ : 44 БИСТА : 142СМ/55.91" рамо : 55см/21.65" ракав : 64см/25.20" должина : 76см/29.92" женска мода обична наклонета ЈАКА КАЧУЛКА НЕПРАВИЛНА шарени долги ракави маица врвот. Материјал : Лесен и издржлив, супер мек материјал, доволно удобен за да ги задоволи вашите дневни потреби за носење. Лабав крој, удобен и дише, што го прави овој врв вечна мода, што ве прави и модерни и класични. совршен за секојдневниот живот, затворен, отворен, работа, датум плажа, одмор, одмор, одмор, патување, датира, шопинг, работа, училиште, партија, спорт, салата, итн. Совршен за секоја пригода од крајот на пролетта до почетокот на летото. Лабавиот врв може лесно да се спои со фармерки, шорцеви и тесни панталони, а може да се носи и како обичен врв или работна кошула.

Детални спецификации