.

Повторно воспоставена од производството на кертриџ за тонер за магента за HP CE273A 650A принос

Повторно воспоставена од производството на кертриџ за тонер за магента за HP CE273A 650A принос

DEN 1120.00

Од стока
Во магацинот

MSE повторно воспоставена магента тонер кертриџ алтернатива за HP CE273 A 650 A 15000 принос на MSE ласерски тонер кертриџ, алтернатива за HP (CE273 A) пакет, касети за тонер од 15000 страници нуди сигурен, удобно решение за печатење. Добијте неверојатни архиви и застапеност со ласерска технологија за печатење. Карактеристики на магента боја за печатење за сигурни, продуктивни и посакувани резултати со дополнителна употребливост.

Детални спецификации