.

Без граници јуниори чипка момче гаќичка

Без граници јуниори чипка момче гаќичка

DEN 279.52

Од стока
Во магацинот

Надградете ја вашата интимска колекција со оваа мека цветна чипка од тантела од без граници. Заглавената чипка ја украсува лентата за половината и истегната ткаенина се движи со вас. Направено со спандекс за светло истегнување и наредени со памучен густ. Рамните еластични споеви не значат никакво влечење или врзување. Овие шипки на чипка се мијат машини за лесна грижа и доаѓаат во најразлични бои. Исклучиво за. Материјал : тело : 90% модален 10% спандекс; Линеарно : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Целосно. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : цветна чипка; Низок појас на половината.

Детални спецификации