.

Нема граници за маички за мажи и големи мажи, 2-пакет

Нема граници за маички за мажи и големи мажи, 2-пакет

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Кул и удобно со лесно вклопување - и добивате две! Не се преголеми маици на границите во погодно две пакувања за секојдневни прилики. Изработени во удобна памучна ткаенина, овие машки маички, со класичен екипаж, лесно се пар со фармерки, џоги или шорцеви за оние лежерни денови и ноќи околу ноќите. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; заоблен полите. Мажите преголеми маици од без граници.

Детални спецификации