.

Женски Подигач Џез Потпетици Чизми

Женски Подигач Џез Потпетици Чизми

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Доживејте супериорен стил и удобност во Женските Чизми Со Џез Потпетици мук ЛУКС®. Оваа класична чизма со потпетици ќе ве натера да се чувствувате и да изгледате добро во секоја облека со удобни влошки од мемориска пена и забавни дезени.бришење со влажна крпа. Не избелувајте. Легнете рамно за да се исуши. Увезени. нн - Издржлив 100% Тпр Солен - 80% Полиуретан, 20% Акрилен Горен Дел - 100% Полиестерско Вештачко Крзно Линин - 100% Полиестерско Вештачко Крзно Дезолен - Повеќе Опции За Шаблони - 3,35" Блок Хелн - Изглед Со Врвка - Затворач Со Патент - Мемориска Пена Дезолен - Повеќе Опции За Боја - Женска Целина И Половина големини 6-11 поштенски нагоре. Влошка од мемориска Пена за целодневна удобност. Чипка изглед.

Детални спецификации