.

Без граници на изложбата на јуниорите

Без граници на изложбата на јуниорите

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Засечете се и изгледајте симпатично во ова, без граници го издвојуваат врвот на Babydoll. Овие ткаени врвни карактеристики на Babydoll Frounce, разгалени предни и чаши од градник од пена. Пар со омилените фармерки или шорцеви за трендовски изглед на топла летна ноќ! Моделот носи големина S. душо врат. Ленти за трепкање. Чаши од пена. Исцрпен фронт; печатење на сите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Babydoll врвот за жени од без граници.

Детални спецификации