.

Машки шорцеви за сурфање на плажа машки костими за капење секојдневни дигитални 3д шорцеви за печатење шорцеви за брзо сушење што дишат спортски секојдневни шорце?

Машки шорцеви за сурфање на плажа машки костими за капење секојдневни дигитални 3д шорцеви за печатење шорцеви за брзо сушење

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Префериран Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен и удобен. Пријателска за кожата, дише и отпорна на пилинг. Дизајн на врвка за влечење : внимателниот дизајн на врвката за влечење е прилагодлив и погоден за носење на повеќе луѓе. Удобни и Издржливи : Панталоните за плажа со Крзно од Праска имаат одлична удобност и издржливост, што ги прави издржливи и издржливи. Совршено спарување : Носете ги овие машки шорцеви на плажа, во комбинација со влечки, сандали или патики, за да создадете опуштен и секојдневен стил кој изгледа и убаво и енергично. Применливо сценарио Погодно За носење дома, излегување, пазарење, трчање, јога, пливање и други прилики. Инструкции За Перење Рачно перење Или машинско перење, не впивајте долго време, не избелувајте и не надминувајте ја температурата на растворот за перење од 45 ° C.

Детални спецификации