.

Подобри домови и градини 1 Мат црна прилагодлива единечна завеса за завеси 42 -120

Подобри домови и градини 1 Мат црна прилагодлива единечна завеса за завеси 42 -120

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Подобри домови и градини Индустриска обвивка околу сетот за завеси носи задебелен стил на декор во вашиот дом. Прилагодливата шипка за завеси може да се прошири од 42 инчи на 120 инчи и има дијаметар од една инч. Кривите на шипката на двата краја дозволувајќи им на завесите да седат како црвенило на wallидот што ја блокира светлината. Комплетот вклучува хардвер за монтирање, заграда за поддршка на центарот и странични загради. Доаѓа во мат црна завршница која нуди неутрална боја на вашиот простор, со што е лесно да се спарите со постојниот декор. Завршете го изгледот на вашиот дом со „Подобри домови и градини“ индустриско обвивка околу сетот за завеси. Подобрите домови и градините на производите вклучуваат многу предмети за декор. Можете лесно да ги пронајдете вистинските артикли со тоа што барате специфичен вид на производ, проверка на категории или прелистување по колекција. Погледнете ја изборот за да ја персонализирате секоја просторија 1 "Индустриска цевка просторија затемнувајќи ја обвивката за единечна завеса. Бесплатна инсталација.

Детални спецификации