.

Без граници на плетените шорцеви на јуниорите, 2-пакет

Без граници на плетените шорцеви на јуниорите, 2-пакет

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Вратете се и опуштете се во две пакувања без граници плетете ги шорцевите во Бермуда. Тренд-десна десна должина на Бермуда со меко плетено чувство обезбедува совршена основа за секој летен изглед. Моделот е 5’10 ”и носи големина M. вклучува 2 шорцеви. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Плетена ткаенина; Лого за везови. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Плетени шорцеви во Бермуда за јуниори од без граници.

Детални спецификации