.

Сликарство на „Шерон Роуз“ на завиткано платно

Сликарство на „Шерон Роуз“ на завиткано платно

DEN 207.36

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : -Арии подготвени да висат.-Вклучува сертификат за автентичност.-Професионално рачно испружено.-фино уметно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Пол : -NEUTRAL.STYLE (стар) : -Сокорен.Коал : -Мулити; Браун.Так Период : -Ондејм.Медиум : -икулие печатена.Проид Тип : -ПИНД НА Сликарство.Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 24 "H x 24 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 32 " H x 32 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 40 "H x 40 " W x 1,5 "d -големина : -large 33 " -40 ". Големина 48 " H x 48 "W x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 18" H x 18" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -18". Size 18" H x 18" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од една до страна : -18 ". Големина 18 " H x 18 "W x 1.5 " D -Depthoer Depth -предна до грб : -1.5 ". Големина 18 " H x 18 "W W X 1,5 "d -overal производ wei marm6919 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Вклучува сертификат за автентичност Професионално испружена рака. Печатење на ликовно платно од колективниот уметнички колектив Мармонт Хил. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Тема : Цветни и ботанички. Пол : Неутрален. Стил : современ. Боја : мулти; Кафеава. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed Product Тип : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (24 '' h x 24 '' w x 1.5 '' d) : мали 18 ''-24 ''. Големина (32 '' h x 32 '' w x 1.5 '' d) : среден 25 ''-32 ''. Големина (40 '' h x 40 '' w x 1.5 '' d) : голем 33 ''-40 ''. Големина (48 '' h x 48 '' w x 1.5 '' d) : преголема 41 '' и погоре. Димензии Големина 18 '' h x 18 '' w x 1.5 '' d целокупната висина - од врвот до дното : 18 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 18 ''. Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 '' h x 24 '' w x 1.5 '' d целокупна висина - од горе до дно : 24 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ''. Севкупна длабочина - напред кон назад : 1,5 ''. Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 32 '' h x 32 '' w x 1.5 '' d целокупната висина - од горе до дното : 32 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ''. Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 40 '' h x 40 '' w x 1.5 '' d целокупна висина - од горе до дно : 40 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 40 ''. Големина 48 '' h x 48 '' w x 1.5 '' d целокупната тежина на производот : 12 фунти.

Детални спецификации