.

Суштинска маичка за лого на мажите и големите мажи, големини S до 2XL

Суштинска маичка за лого на мажите и големите мажи, големини S до 2XL

DEN 175.68

Од стока
Во магацинот

Суштинска маичка за машка маичка за мажите со детали за логото на градите. Овој секојдневен стил има јака од две копчиња. Тоа е редовно вклопување. Поло -јаката е ткаенина со ребра. Плакета со две копчиња со ребреста поло -јака. Редовно вклопување. Лого на лево градите. е посветена да понуди квалитетни производи со исклучителна вредност. За да се служи таа цел, овој производ не беше купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер на трети страни, придружено со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни од набавката од која било причина, видете ја стандардната политика за враќање.- https : //www./returns.

Детални спецификации