.

Трговска марка ликовна уметност Фарми од Вермонт i Канвас уметност по бои пекари бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Фарми од Вермонт i Канвас уметност по бои пекари бела мат, црна рамка

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Вермонт фарми I“ платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации