.

Нема граници на лежалки на глуждот на јуниори, 2-пакет

Нема граници на лежалки на глуждот на јуниори, 2-пакет

DEN 639.20

Од стока
Во магацинот

Измешајте и совпаѓајте и создадете изглед што е сè свое без двојни хеланки на границите. Трендовски должина на глуждот изгледа одлично и со потпетици и со станови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. 2-пакет вклучува : 2 пара хеланки. Приближно. Inseam : 27 1/2 ''. Слаби одговара. Повлечете ја; еластична лента за половината; должина на глуждот. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. 2-пакувања на глуждот за јуниори од без граници.

Детални спецификации