.

Jerseyерси за џерси за момчиња Гаранималс

Jerseyерси за џерси за момчиња Гаранималс

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Цврстите тонови го истакнуваат ансамблот за гараннимали на вашето момче со кул, удобни резултати. Овие панталони за влечење на Jerseyерси имаат еластична половината за лесни промени во и-и-парови совршено со други маици и врвови на Garanimals. Ексклузивно АТ &. Повлечен стил. Еластична половината. Рбебни манжетни за глуждот. Супер мек. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момчињата на Jerseyерси солидни џогери од Гаранималс.

Детални спецификации