.

Барби - Моден коњ на принцезата, розова

Барби - Моден коњ на принцезата, розова

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Овој прекрасен коњ со својата супер луксузна грива и опашка е совршен за да му помогнете на вашето мало девојче да ги игра авантурите на Барби. Коњ, розова. 3+. Куклите не можат да стојат сами. CE наведен. Е во согласност со безбедносните барања на ASTM F963. Направено во Кина.

Детални спецификации