.

Активна асиметрична лента со активни маички за мажи и големи мажи, до големина 5XL

Активна асиметрична лента со активни маички за мажи и големи мажи, до големина 5XL

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Подготвени, поставени, активни! Земете маица што е модерна и тренд напред со маичката со активна асиметрична лента за мажите на Расел. Изработена во лесна ткаенина со Intellifresh ™ и влага за да ви помогне да се одржите ладно и суво, оваа удобна мета прави одличен додаток на вашата активна облека и парови со вашите омилени џогери или шорцеви за целосен изглед за следниот тренинг или ако се опуштате Дома. Достапно во големини до големина 5x L материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; шема на quакард лента; Влажност за влага и Intellifresh ™; Супериорна измислица за истегнување. Машка асиметрична шарена маица од Расел.

Детални спецификации