.

Без граници на двете шорцеви за торби за хартија од јуниори на јуниори

Без граници на двете шорцеви за торби за хартија од јуниори на јуниори

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Необичен појас за половината на хартијата и појасот за само-вратоврска ставаше свежа перспектива на овие шорцеви со два копчиња од без граници. Дефинитивно симпатично ажурирање на вашата гардероба со топло време, спарете ги овие шорцеви со графичка мета и сте на пат да изгледате прекрасно. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 3,25" inseam. Затворање : Затворање со две копчиња со поштенски мува. Ockебови : Две предни и два задни џебови. Карактеристики : половината на хартиена торба; само-вратен појас; Истегнете тексас ткаенина. Шорцеви од половината на хартија од јуниори од без граници.

Детални спецификации