.

55 Trampoline за деца - Надворешно и затворено мини дете Трамплин со мрежа за безбедносно куќиште, прскалка за вода, роденденски подароци за деца, подароци за момче и дево?

55 Trampoline за деца - Надворешно и затворено мини дете Трамплин со мрежа за безбедносно куќиште, прскалка за вода, роденденски

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Оладете го летото - дизајнирано да ја олади топлината на ова лето, 55 ”детски брануваа е опремена со прскалка за вода што спречува магла на брануваата, така што вашите деца можат да уживаат во играта со скокање и вода во исто време. Трајни и стабилни - изработени од челична рамка со засилени нозе во форма на L, оваа 55 ”детска брануваа може да задржи до 100 фунти и ефикасно да го спречи навалувањето додека зачекори на работ на брануваата. Безбедна и безбедна - мрежа за куќиште од 360 степени создава безбеден простран простор за забавни активности, додека двојните патенти за влечење овозможуваат лесен пристап во и надвор од брануваата. Полјаците од пена од пена спречуваат неочекуван судир додека скокаат. Нето на мрежата на мрежата е зашиено на матката за скокање за да се елиминираат празнините помеѓу. Супериорно отскокнување-Оваа рамка беше поддржана од 30 жици на суспензија кои обезбедуваат врвна еластичност и не-деформација, ветувајќи долгогодишна употреба. Скокачката мат изработена од PP материјал со премија за еластичност, што им овозможува на децата да скокаат повисоко и да бидат поделени. Секогаш совршен подарок за деца - оваа брануваа од 55 ”е привлечна игра во вашата соба и задниот двор, што доаѓа во 2 бои со симпатична шема на starвезди, која служи како одличен додаток на вашиот центар за внатрешни и надворешни активности за семејство за забава . Боја : Обезбеден распрскувач на жолто / зелена вода (компатибилен со цревото 3/4 ”) со тешки галванизирани челични цевки и фрејстабилни цевки во форма на L во форма на L во облик на суспензија на суспензијата обезбедуваат одговорна нето-обвивка за отскокнување, спречува дете да лази под дизајнот на моделот на бранителистари, да се користи на отворено или затворено и во внатрешни работи и ќе се вклопи во која било просторија во вашата куќа Тип : заден двор : над приземјениот дијаметар : 55''net Пол Висина : 48.8''''mat Висина : 15'''Max. Капацитет на тежина : 100 фунти отпорни на UV отпорен на UV, подлога за безбедност, вклучено : Дајме на безбедносни столбови : 6 Number на влезови : 1zipper Затворање : Yes Inner/Надворешно куќиште : Внатрешно куќиште за поддршка на легите за поддршка : Вклучен е 6 -от покрив : Вклучен е комплет NOANCHOR. Вклучен : yespad Материјал : PVCSpringless : yessuspension cirds Број : 30 Handle Bar Вклучен : Noshape : Roundage Group : 3+ години Материјал на површината на челик : Полипропилендинзивен Конфигурација : Попргнување на водата Отпорен на отпорност на отпорна : отпорен на Yes Weath "Трамплин за деца - мини дете на отворено и затворено дете со безбедносно куќиште, прскалка за вода, роденденски подароци за деца, подароци за момче и девојче, играчки за бебиња за бебиња за бебиња, на возраст од 1-7.

Детални спецификации