.

Правда Девојки за цветни печатени табла шорцеви за капење, големини 5-18

Правда Девојки за цветни печатени табла шорцеви за капење, големини 5-18

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Забавувајте се на сонцето на оваа табла кратко прикривање од правдата! Комплетен со еластична лента за половината, странични џебови и холографско лого за печатење од сребрена гума. Школката е направена од 90% рециклирана поли и ткаени 10% Спандекс. Увезени. Правдата е ваш бренд за една станица за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на себе за себе .. и стил! Еластична лента за половината. Странични џебови. Печатете со холографска сребрена графика. 90% рециклирани поли, 10% спандекс. Увезени. Машина за перење.

Детални спецификации